Çiftçi Ürün Teslimatı

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası


REKLAMLAR
Çiftçi Ürün Teslimatı
anahtar-toplama
  • Oynanma : 1894
  • Beğeni : 4 kişi
  • Eklenme : 05.04.2017
Çiftçi Ürün Teslimatı ; Çiftçi, traktörün sepetine yüklediği süt, yumurta ve diğer ürünleri müşterilerine dağıtmak üzere yola çıktı. Müşterilerine ürünleri dağıtabilmesi için ona yardımcı olur musun?

Traktör ile yoldaki ürün, yakıt, para gibi bonusları toplayın. Bu arada yolun kenarında siparişini bekleyen müşterilerin siparişlerini teslim edin. Yoldaki ürünleri toplamazsanız ürün teslimatı da yapamazsınız. Her aşamada belli miktarda ürün dağıtımı gerçekleştirmiş olmalısınız.

İlk etapta süt dağıtacağız. Süt isteyen müşterinizi gördüğünüzde boşluk tuşu ile ürünü ona fırlatın. İlerleyen bölümlerde farklı ürünler isteyen müşterileriniz için ise sağ alttaki ürünlerin kodlarına tıklayarak yine boşluk tuşu ile teslimatı yapın. Örneğin süt için 1, yumurta için 2, armut için 3, elma için 4 tuşuna basın. Yoldaki müşterilerin ne istediğine dikkat ederek ilgili sayı tuşuna basmanız ve sonrasında müşteriye yaklaşınca boşluk tuşu ile teslimatı gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Yolu sonuna kadar o aşama için belirlenmiş sayıda teslimatı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Traktörünüzü yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Çiftlik Traktörü ile Ürün Teslimatı oyununda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Benzer Çiftçi Ürün Teslimatı oyunları

Çiftçi Ürün Teslimatı Oyunu Yorumları

Düşüncelerini bizimle paylaşın!
uye-img Yazan : ırmak - Eklenme tarihi: 2 yıl önce

mütiş oyun be

Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı