EBA Oyun

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası

Oyunlar > EBA Oyun

Eba oyunları, Eğitim Bilişim Ağı içinde bulunan ve öğrenciler için yapılan eğitici oyunları içeren uygulamalardır. Bu uygulamalar, öğrencilerin okuldaki dersleri dışında geçirecekleri boş zamanları, eğitici ve zeka geliştirici oyunlarıyla değerlendirmeleri amaçlanarak geliştirilmiştir.

Eğitim Bilişim Ağı içinde, kullanıcı olan öğrenci ve öğretmenlere yönelik pek çok ders içeriği yer almaktadır. Öğrenciler tarafından bakacak olursak, okulda aldıkları derslere yardımcı ve destek verecek pek çok ders notu, test, video, eba kurs gibi içerikler yer alır.

Fakat öğrencilerin ders çalışmak dışında dinlenmeye ve boş zamanlarında eğlendirici aktiviteler yapmaya gereksinimleri vardır. Eba da bu hali göz önünde bulundurmuş ve öğrencilerin boş vakitlerini de değerlendirmeleri amaçlı Eba oyunları uygulamaları da sistemine eklemiştir.

Bu yönü ile bakıldığında Eba bir talebenin ihtiyacı olan her şeyi barındıran bir eğitim portalı haline gelmiştir. Sistemde yer alan Eba oyunları uygulamalarına erişmek ise epeyce kolaydır.

Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı