Pocoyo ve Kayıp Gözlükler Topla

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası


REKLAMLAR
Pocoyo ve Kayıp Gözlükler Topla
anahtar-toplama
  • Oynanma : 3571
  • Beğeni : 5 kişi
  • Eklenme : 19.09.2015
Pocoyo ve Kayıp Gözlükler Topla ;

Pocoyo, kırda bayırda gezinirken kaybettiği gözlüklerini toplarken karşısına çıkacak tüm engelleri aşmalı ve gözlüklerini evine ulaştırmak zorundadır. Bu vazife sırasında Pocoyo'nun içine düşebileceği göller ve tehlikeli hayvanlar gibi engelleri de aşması gerekmektedir. Tüm kayıp gözlükleri engelleri aşarak toplayıp evine ulaştığında yeni bir bölümde yeniden aynı görevi daha fazla engeli aşarak yerine getirmesi gerekecektir.
Pocoyo'yu klavyemizin yön tuşları ile hareket ettirelim. İlk öncelikle kırmızı çerçeveli büyük gözlüğü almalısınız. Kırmızı çerçeveli gözlüğü aldıktan sonra diğer gözlükleri alma hakkı kazanmış olursunuz. Diğer gözlüklerden biri gizli şifreyi içeriyor ve onu aldığınızda ise oyun içerisindeki sizi engelleyen hayvanlardan birini yok edebilirsiniz. Tüm gözlükleri toplayıp ve evinize ulaşın.
Çizgi film Oyunları kategorisine eklediğimiz Pocoyo ve Kayıp Gözlükler Topla Oyunu yüklendikten sonra OYUNA BAŞLA menüsüne tıklayarak bu harika Pocoyo Macera Oyununa başlayabilirsiniz.
İyi Eğlenceler...

Pocoyo ve Kayıp Gözlükler Topla Oyunu Yorumları

Düşüncelerini bizimle paylaşın!
Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı